معرفی و اهداف :

با توجه به افزایش تنوع متریال به کار رفته در صنعت ساختمان از جمله نمای ساختمان و دکوراسیون داخلی فروشگاه پارس آجر نیز جهت خدمت رسانی به بهترین شکل ممکن و رفاه حال مشتریان، بر آن است که طیف وسیعی از نیاز های مشتریان عزیز را پوشش می دهد.
از کوچیک ترین نماهای داخلی جهت دکوراسیون و بازسازی داخلی منازل هم چون فضای بین کابینتی ، دیوار چشت تلویزیون (TV room) ، اتاق خواب کودک و … تا تامین مصالح مورد نیز پروژه های بزرگی چون شهرک های مسکونی و صنعتی ، پروژه های شهری و روستایی چون پروژه شهرداری تبریز مجتمع باغ ایرانی (پروژه برتر استان البرز در سال 96) دکوراسیون داخلی مجموعه رستوران های مجتمع ایران مال چیتگر تهران ، رستوان KFC جردن تهران و …. که با کوشش های فروان پدر عزیزم مهندس محمد مهدی مهدی پناه مدیریت صنایع آجرنسوز حافظ تهران مسیر شده است .

مشتریان در اولویت هستند :

مشتریان گرامی می توانند  با توجه به نیاز خود، بدون اقدام به خرید نمایید.
چناچه آن دسته از عزیزانی که جهت خرید نیاز به مشاوره و نظر خواهی از مجموعه ما را دارند کافیست از طریق راه های ارتباطی موجود چون کامنت در سایت ،ایمیل ، واتس آپ پیام خود را بگذارید تا در اسرع وقت به سوالات دوستان پاسخ داده شود.

صفر تا صد در کنارتان هستیم :

مشتریان گرامی از لحظه ابتای خرید تا تحویل و تمام شدن اجرای کار در کنار شما عزیزان هستیم.
هدفمان این است که بتوانیم تمام نیاز های مشتریان عزیز در حیطه تخصص خودمان را یکجا تامین کنیم.

 

نمونه کار های اجرایی گالری پارس آجر

بدون دغدغه تامین محصولات جانبی اعم از :

  • انواع چسب ها
  • رزین
  • پودر بندکشی
  • و…

مهم ترین مسئله یعنی اجرای بی عیب و نقص کار ، که توسط نیروهای متخصص و آموزش دیده صورت می گیرد،صفر تا صد کار کار را به بهترین وجه ممکن به مشتریان گرامی تحویل می دهیم.

مدیریت : محمد هادی مهدی پناه